Noor naeratav tumedapäine naine kandmas punast venivast materjalist T-särki

Canestenist (klotrimasool)

Meie missiooniks on leida lahendus inimeste intiimpiirkonna ebamugavustunde probleemidele, sest arvame, et miski ei tohiks takistada teil elamast mugavalt ja enesekindalt oma unistuste elu.

Seetõttu soovimegi pakkuda teile tõhusaid, teaduspõhiseid ja innovaatilisi lahendusi ning teadmisi, kuidas oma intiimpiirkonna tervise eest hoolt kanda nii, et teil oleks üks asi vähem, mille üle muretseda.

Klotrimasooli keemiline struktuur

Teadus on meil geenides

Oleme seente alal asjatundjad juba alates 1960. aastatest, mil Bayeri teadlane, professor Karl Heinz Büchel, saavutas läbimurde ning töötas välja klotrimasooli – aktiivse seenvastase toimeaine. Mõned aastad hiljem registreeriti klotrimasool Saksamaal ning seda hakati tootma Canesteni kaubamärgi all. Olime esimesed, kes lõid algupärase klotrimasooli sisaldava toote, mis ravib tõhusalt seeninfektsiooni. Seejärel laiendati tootevalikut, et sedavõrd võimas toimeaine oleks kättesaadav erinevas vormis ning igaüks leiaks just endale sobiva toote.

Tänaseks oleme läbi viinud lugematul hulgal kliinilisi uuringuid erinevatel meetoditel, et tagada meie toodete ohutus ja tõhus toime. Meie lugu ei lõpe aga siin.

Pidevalt täiustada ja luua parimaid toimivaid lahendusi

Canesten® (klotrimasool) soovib pakkuda teile mugavust ja enesekindlust, seetõttu loodame, et usaldate meie tooteid. Meie käsutuses on rohkem kui 40 aasta jagu rahvusvahelisi teadussaavutusi, uuringuid ja kliinilisi teadmisi ning me täiustame ja toome teieni ka edaspidi parimaid ja tõhusamaid lahendusi, mis on abiks diagnoosimisel, ravimisel ja ennetamisel. Isegi praegu täiustame oma tooteid pidevalt, sest meie eesmärk on kasutada iga uut teadusavastust oma toodete veelgi paremaks muutmisel – usume, et professor Büchel ja tema meeskond oleks selle üle uhked.

Canesten® (klotrimasool) 500 mg vaginaalpehmekapsel

 

Canesten® (klotrimasool)

500 mg vaginaalpehmekapsel
Pakendi infoleht

TOOTEINFO