Mis on Canesten®

Meie missiooniks on leida lahendus inimeste intiimpiirkonna ebamugavustunde probleemidele.

Seetõttu soovimegi pakkuda teile tõhusaid, teaduspõhiseid ja innovaatilisi lahendusi ning teadmisi, kuidas oma intiimpiirkonna tervise eest hoolt kanda.

Noor naeratav tumedapäine naine kandmas punast venivast materjalist T-särki
Klotrimasooli keemiline struktuur

Teadus on meil geenides

Oleme seente alal asjatundjad juba alates 1960. aastatest, mil Bayer´i teadlane, professor Karl Heinz Büchel, saavutas läbimurde ning töötas välja klotrimasooli – aktiivse seenvastase toimeaine. Mõned aastad hiljem registreeriti klotrimasool Saksamaal ning seda hakati tootma Canesten®'i kaubamärgi all. Olime esimesed, kes lõid algupärase klotrimasooli sisaldava toote, mis ravib tõhusalt seeninfektsiooni. Seejärel laiendati tootevalikut, et sedavõrd võimas toimeaine oleks kättesaadav erinevas vormis ning igaüks leiaks just endale sobiva toote.

Tänaseks oleme läbi viinud lugematul hulgal kliinilisi uuringuid erinevatel meetoditel, et tagada meie toodete ohutus ja tõhus toime. Meie lugu ei lõpe aga siin.

Pidevalt täiustada ja luua parimaid toimivaid lahendusi

Soovime pakkuda teile mugavust ja enesekindlust, seetõttu loodame, et usaldate meie tooteid. Meie käsutuses on rohkem kui 40 aasta jagu rahvusvahelisi teadussaavutusi, uuringuid ja kliinilisi teadmisi ning me täiustame ja toome teieni ka edaspidi parimaid ja tõhusamaid lahendusi, mis on abiks diagnoosimisel, ravimisel ja ennetamisel. Isegi praegu täiustame oma tooteid pidevalt, sest meie eesmärk on kasutada iga uut teadusavastust oma toodete veelgi paremaks muutmisel – usume, et professor Büchel ja tema meeskond oleks selle üle uhked.

 

Tooted

canesbalance_packaging_front_3d_newadded

Canesten® (klotrimasool)

500 mg vaginaalpehmekapsel
Pakendi infoleht

TOOTEINFO

Canesten® (klotrimasool) kreem 20g

Canesten® (klotrimasool)

10 mg/g kreem
Pakendi infoleht

TOOTEINFO

canesbalance_packaging_front_3d_newadded

Canesbalance®

Vaginaalsuposiidid
Patsiendi kasutusjuhend

TOOTEINFO